Samsung Galaxy S7

Home / TELEFONY / TELEFONY KOMÓRKOWE / Samsung Galaxy S7

samsungs7

Samsung Galaxy S7 32GB SM-G930 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wygląd
Telefon posiada obudowę o nowoczesnym wyglądzie, ergonomicznym kształcie i klasycznych, estetycznych kolorach. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano urządzenie, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To istotna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy często długi czas.

 


 

Parametry i funkcje
Urządzenie pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( 2560 x 1440 pix.). Sprawną nawigację i wysoką jakość obrazu oferuje Ci przede wszystkim czytelny ekran. Pliki z łatwością możesz przesyłać, wykorzystując technologię Bluetooth. Platforma Android 6.0, w oparciu o który pracuje Samsung Galaxy S7 32GB SM-G930, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Pakiet danych wystarczy Ci na znacznie dłużej, jeśli będziesz wykorzystywać moduł WiFi. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie
Kiedy wydarzy się coś ciekawego, zawsze masz pod ręką aparat, który oferuje Ci możliwość robienia świetnych zdjęć i kręcenia filmów. Zadanie ułatwiają Ci liczne funkcje, m.in. cyfrowe zbliżenie, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i inne. Zainstalowany fabrycznie player odtwarza większość najpopularniejszych formatów muzycznych oraz umożliwia zarządzanie muzyką. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Telefon może też zastąpić Ci tradycyjny organizer, ponieważ posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak: notatnik, kalendarz z opcją „notatki dnia”, skrzynka e-mail, przypominanie o spotkaniach i ważnych wydarzeniach.

Podsumowanie
W dużej ilości firm i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Być może właśnie takim urządzeniem jest Samsung Galaxy S7 32GB SM-G930. Zobacz gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *