Lenovo Moto Z

Home / TELEFONY / Lenovo Moto Z

lenovomotoz

Wyprodukowany przez firmę Lenovo model Moto Z umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i intuicyjne operowanie. Poznaj to funkcjonalne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wygląd
Modny, prosty design i obudowa wykonana z solidnych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego telefonu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu urządzenia. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To ważna cecha urządzeń, z którymi spędzamy długi czas.

 

Lenovo Moto Z

w sklepach od 1284,70 zł

Porównaj ceny

 

Parametry i funkcje
Model wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Czytelny wyświetlacz umożliwia Ci komfortowe użytkowanie i łatwe operowanie telefonem. Za pomocą technologii Bluetooth komfortowo i bez żadnych kabli łączysz się również innymi urządzeniami. Telefon pracuje na platformie Android, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji. W telefonie przechowasz wszystkie najważniejsze pliki na 32 GB pamięci. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. Dodatkowo, z internetem połączysz się w prawie każdej kawiarni i restauracji, na dworcu, w centrum handlowym i wielu innych miejscach – pozwala Ci na to wbudowany moduł WiFi. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie
Wyraźne zdjęcia i filmy zrobisz wbudowanym aparatem fotograficznym. Obiektyw o matrycy 13 Mpix, oferuje Ci świetną jakość. Przydatne okażą się też różnorodne tryby ujęć, zoom cyfrowy, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i tym podobne. Telefon daje możliwość posłuchania ulubionej muzyki, obejrzenia filmów oraz przewertowania zdjęć – wszystko to za sprawą odtwarzacza multimediów i wygodnej w użytku galerii. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomoże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.

Podsumowanie
W zalewie firm i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Być może właśnie takim urządzeniem jest Lenovo Moto Z. Zobacz jak się prezentuje na zdjęciach. Może warto go wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *