Huawei P9 Plus

Home / TELEFONY / Huawei P9 Plus

huaweip9

Huawei P9 Plus jest operatywnym modelem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

Wygląd
Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi telefon zwraca uwagę. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że poręcznie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano sprzęt, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami całe dnie.

 

Huawei P9 Plus

w sklepach od 2499 zł

Porównaj ceny

 

Parametry i funkcje
Telefon wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny wyświetlacz, wyprodukowany z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Za pomocą technologii Bluetooth komfortowo i bez żadnych kabli łączysz się również innymi urządzeniami. Z pomocą technologii 3G będziesz w stanie sprawdzić każdą nurtującą Cię rzecz, każdy rozkład jazdy, godzinę seansu kinowego i wiele więcej. Dzięki modułowi WiFi możesz oszczędzić na pakiecie danych, korzystając ze swobodnego dostępu do sieci, tam, gdzie to tylko możliwe. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie
Wyraźne zdjęcia i filmy zrobisz wbudowanym aparatem fotograficznym. Dzięki różnorodnym funkcjom Twoje ujęcia będą jeszcze lepsze. Telefon daje możliwość posłuchania ulubionej muzyki, obejrzenia filmów oraz przewertowania zdjęć – wszystko to za sprawą odtwarzacza multimediów i wygodnej w użytku galerii. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Podsumowanie
W potopie firm i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może właśnie takim telefonem jest Huawei P9 Plus. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *