Huawei P8 MAX

Home / AGD / Huawei P8 MAX

huawei-p8-max
Huawei Ascend P8 Max skonstruowano tak, aby był prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd
Modny, prosty design i obudowa wykonana z wytrzymałych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego aparatu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu telefonu. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że komfortowo leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To istotna cecha urządzeń, z którymi spędzamy czasami długie godziny w ciągu dnia.


Parametry i funkcje
Model wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny wyświetlacz, wyprodukowany z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Za pomocą technologii Bluetooth komfortowo i bez żadnych kabli łączysz się również innymi urządzeniami. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie
Wyraźne zdjęcia i filmy zrobisz wbudowanym aparatem fotograficznym. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi ciekawymi opcjami aparatu. Telefon daje możliwość posłuchania ulubionej muzyki, obejrzenia filmów oraz przewertowania zdjęć – wszystko to za sprawą odtwarzacza multimediów i wygodnej w użytku galerii. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomaże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.
Podsumowanie
W zalewie marek i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Być może właśnie takim telefonem jest Huawei Ascend P8 Max. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *