Apple iPhone 6s

Home / TELEFONY / Apple iPhone 6s

iphone6s

Apple iPhone 6s 16GB to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wygląd
Modny, prosty design i obudowa wykonana z mocnych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego aparatu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu telefonu. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy długie godziny w ciągu dnia.

 

Apple iPhone 6s 16GB

w sklepach od 1999,99 zł

Porównaj ceny

 

Parametry i funkcje
Model wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. 4.7” – to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny ekran, wyprodukowany z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Za pomocą technologii Bluetooth komfortowo i bez żadnych kabli łączysz się również innymi urządzeniami. Model posiada 2 pamięci operacyjnej RAM. Telefon z systemem iOS pracuje płynnie i szybko. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Pakiet danych wystarczy Ci na znacznie dłużej, jeśli będziesz wykorzystywać moduł WiFi. Zamontowany w urządzeniu akumulator posiada pojemność 1715 mAh. Zapewnia on wielogodzinną, bezpieczną pracę telefonu. Podczas czuwania, telefon – według danych producenta – wytrzymuje około 240 h. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie
Wyraźne zdjęcia i filmy zrobisz wbudowanym aparatem fotograficznym. Rozdzielczość matrycy wynosi 12 Mpix. Zadanie ułatwiają Ci liczne funkcje, m.in. cyfrowe zbliżenie, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i inne. Telefon daje możliwość posłuchania ulubionej muzyki, obejrzenia filmów oraz przewertowania zdjęć – wszystko to za sprawą odtwarzacza multimediów i wygodnej w użytku galerii. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomaże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.

Podsumowanie
W potopie marek i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może właśnie takim urządzeniem jest Apple iPhone 6s 16GB. Zobacz gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *