Apple iPhone 6

Home / TELEFONY / Apple iPhone 6

iphone6

Apple iPhone 6 16GB to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wygląd
Ciekawy wygląd oraz stonowana obudowa sprawiają, że model ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano sprzęt, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To ważna cecha urządzeń, z którymi spędzamy często długi czas.

 

Apple iPhone 6 16GB

w sklepach od 1599,99 zł

Porównaj ceny

 

Parametry i funkcje
Sprzęt pracuje na kartach nano SIM. Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 4.7 cala. Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( 1334 x 750 pix.). Świetny obraz i widoczność pod prawie każdym kątem zapewnia jasny i wyraźny ekran. Błyskawiczną wymianę plików między urządzeniami zapewnia Bluetooth. Model posiada 1 pamięci operacyjnej RAM. Urządzenie pracuje na wygodnej, posiadającej bogatą ofertę aplikacji platformie iOS. Na 16 GB pamięci wewnętrznej przechowasz wszystko to, co najważniejsze. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Pakiet danych wystarczy Ci na znacznie dłużej, jeśli będziesz wykorzystywać moduł WiFi. Zamontowany w modelu akumulator posiada pojemność 1815 mAh. Zapewnia on wielogodzinną, bezpieczną pracę telefonu. Zastosowano tu baterię Li-Ion. Według producenta, telefon w trybie czuwania, wytrzymuje około 250 h. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie
Dzięki wbudowanemu aparatowi na zdjęciach i filmach udokumentujesz wszystkie najważniejsze wydarzenia, które dzieją się wokół Ciebie – szybko i łatwo. Rozdzielczość matrycy wynosi 8 Mpix. Zadanie ułatwiają Ci liczne funkcje, m.in. cyfrowe zbliżenie, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i inne. Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Podsumowanie
W potopie firm i modeli telefonów komórkowych, należy decydować się na taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może takim sprzętem jest Apple iPhone 6 16GB. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *